ده دقیقه زمان گرم کردنم رو چون دستگاه ها پر بود انجام ندادم، ده دقیقه جلوی سلف منتظر شدم و برگ هایم از این دیسیپلین:)))

----

هرگز تعلقی به این خراب شده نخواهم داشت. هیچ حقی برای انسان ها قائل نیستند هیج حقی! انگار ما همین که گرسنه نمانیم و نفس بکشیم کافی است! در جای خودش انتظار پیشرفت و تولید داخلی و حمایت و صد جور انتظارات تخیلی هم دارند! 

از احساسات مذهبی و غیرمذهبی مردم به هر بهانه ای سواستفاده میکنند و مردم را یک مشت احمق نفهم میدانند که به هر چیزی مطلقا هر چیزی و هر محدودیتی تن میدهند و عادت میکنند. دو سه روز اول اینترنت را قطع کنید که احمق های زیرپتویی صدایشان به جایی نرسد، بعدش عادی میشود. توییتر و تلگرام بخورد توی سرم! اعتراض به درک! ما رو چه به اصلاح؟ ما هم از دل همین جامعه خسته ایم. کلی کار انجام نداده دارم! کلی کار مقاله و پروپوزال دارم و هیج یک را نمیتوانم انجام دهم و صرفا منتظرم ببینم قرار است چه شود. جوانی من چرا باید صرف نگرانی در مورد پایه ای ترین نیاز های انسانی شود؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه محصولات PlusStore جبهه اقـــدام موبایل نارنجی باربری رشت | barbari rasht دندان سازي سنتيز Lori ترجمه فوری موزیک پلیر پایگاه رسمی محمدرضا امیری و مرکز اعتقادی منتظران ظهور دانلود آهنگ جدید